HAKKIMIZDA

Muhabbetin Koyusu, Bardağın Dolusu, Çakırkeyff Doğrusu...

2015 yılında Batıkent’te hizmete giren  Çakırkeyff Restaurant; nezih aile ortamı, kaliteli kırmızı-beyaz et, balık ve mangal seçenekleri, canlı müziği ve eşsiz sunumuyla restoran sektöründeki standartları yeniden belirliyor.

Çakırkeyff’in birbirinden lezzetli, enfes soğuk ve sıcak mezeleri eşliğinde, özenle seçilmiş et, tavuk ve balık çeşitlerinden oluşan zengin menüsü ve terasta mangal seçeneği midenizi, haftanın her günü, her zevke hitap eden canlı müziği ruhunuzu doyuracak. Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de eşsiz seçenekler sunan Çakırkeyff Restaurant, çocuklar için özel hazırladığı menü ile minikleri  ‘Ne Yesem?’ derdinden kurtarıyor. Restoranımızın bünyesinde bulunan çocuk oyun alanı sayesinde aileler gönül rahatlığı ile lezzetin ve müziğin tadına varırken minikler, çocuk oyun alanında yeni arkadaşlıklar edinerek en az aileleri kadar eğlenceli zaman geçiriyor. Kapalı ve açık alanlarda eğlencenin tadına varacağınız 4 katlı restoranımızın bünyesinde çocuk oyun alanının yanı sıra teras, özel otopark ve sigara içme bölümü bulunuyor.

300 kişilik kapasitesi ile nişan, doğum günü, iş ve toplantı yemekleri gibi organizasyonlar için de ideal bir ortam hazırlayan 1. sınıf restoranımızda popüler müzik eşliğinde sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenebilir, fasıl müziği eşliğinde ise aileniz ile birlikte muhabbetin ve canlı müziğin tadına varabilirsiniz.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güven içinde en keyifli anlarınızı yaşamanız için, güler yüzlü personelimiz ile sizleri Çakırkeyff’e bekliyoruz.